А Ви вже говорите НІМЕЦЬКОЮ?

Наша программа складається з таких рівнів:

A1
початковий рівень

Метою цього навчального курсу є засвоєння елементарних фраз та виразів, які необхідні у буденному житті. Відвідувач курсів зможе представити себе та інших, задавати та відповідати на нескладні питання щодо свого місця проживання, улюблені страви, свою квартиру, свій робочий день, вільний час та описати свою сім’ю.

B1
середній рівень

Цей курс надасть можливість розуміти чіткі повідомлення на літературній мові на різні теми, які типово виникли при роботі, відпочинку і т.д. Відвідувач курсів зможе скласти пов’язане повідомлення на знайомі або найбільш цікаві для нього теми, а також зможе описати враження, події, надії, мету, висловити свою думку та плани на майбутнє.

C1
поглиблений рівень

Відвідувач курсів зможе розуміти об’ємні складні тексти на різну тематику, розпізнавати скрите значення, розмовляти спонтанно швидким темпом, гнучко і ефективно використовувати мову для спілкування в науковій і професійній діяльності, зможе відтворити детальне, докладне повідомлення на складні теми, демонструючи володіння моделями організації тексту, засобами зв’язку і об’єднанням його елементів.

A2
базовий рівень

Цей рівень розраховано для тих, хто вже раніше освоїв ази початкового рівня А1. Він передбачає засвоєння таких розмовних тем як «Професія та робота», «Здоровий спосіб життя», «У лікаря», «Орієнтація у чужому місті», «Покупки в магазині», а також базовий граматичний рівень для покращення спілкування.

B2
середній рівень

Відвідувач курсів зможе розуміти загальний зміст складних текстів на абстрактні і конкретні теми, в тому числі вузькоспеціалізовані тексти, розмовляти достатньо швидко і спонтанно, щоб постійно спілкуватися з носіями мови без перешкод, вміти робити детальні повідомлення на різні теми і висловлювати свою думку, показати перевагу і недоліки різних думок.

C2
професійний рівень

Відвідувач курсів зможе розуміти практично будь-яке усне або письмове повідомлення, зможе скласти текст на будь-яку тематику, опираючись на декілька письмових джерел, розмовляти спонтанно, підкреслюючи відтінки значень в самих складних ситуаціях.

МИ ПРОПОНУЄМО ВАМ

1
Індивідуальні заняття, заняття в групі (5-6 осіб)
2
Інтенсивні розмовні курси, поглиблене вивчення мови
3
Підготовка до вступу у ВНЗ

ВИВЧАЙТЕ РАЗОМ З НАМИ